Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó családi ház Kazár

Kazár képe
20
Kazár 2. képe
Kazár 3. képe20
26,7 M Ft
568 085 Ft / m²
47m2
Alapterület
1336m2
Telekterület
2
Szoba
Fix 3%-os Otthon Start lakáshitel
Szobák száma
2
Építés éve
1920
Ingatlan állapota
Felújított
Emelet
Földszint
Parkolás
nincs megadva
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Konvektor
Fal építési anyaga
nincs megadva
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Referens: NKEN/105849
Nógrád megyében, Kazár központjában két szobás, 47 m2-es (+ 20 m2-es nyári konyha, kamra, két pince) felújított családi ház teljes új bútorzattal, beépített szekrényekkel, gépekkel együtt eladó.
A település csendes, nyugodt kis falu, festői környezetben, Salgótarján közelében helyezkedik el.
A ház 100 éves, vízszigetelést kapott körben, és 2019-ben teljes körű felújításon esett át.
Masszív alapra épült, falazata 60 cm-es vastag kő, tetejét cserép fedi.
A ház teljesen új tetőt kapott 6 évvel ezelőtt, új tetőszerkezetet, léceket és cserepet. A teljes víz-, szennyvíz- és villanyhálózata ki lett cserélve, valamint új burkolatokat, glettelést, festést és 4 cm-es külső szigetelést kapott. Ekkor épült mögé egy 40 m2-es térkövezett rész, amelynek a közepében egy kis szaletli kapott helyet. Felújították a fürdőszobát, új konvektoros fűtést kapott, valamint a régi, hagyományos, fa nyílászárók is felújításra kerültek, szép festést is kaptak. A nyílászárók nem lettek kicserélve, mert a stílusuk így passzol az ingatlan hangulatához. A konyha és a nappali között beépített, szoba felőli oldalon cserépkályha jellegű kandalló kínál alternatív fűtési lehetőséget.
A nyári konyha belső része nem lett felújítva, itt egy egészségügyi festés és egy burkolás után akár egy kis külön lakrész is lehetséges, mert van benne egy kamra, főzőfülke és egy szoba. Alatta két tárolási célt szolgáló pince helyezkedik el.
Az 1336 négyzetméteres telek akár gazdálkodásra is alkalmas, mérete miatt.
A házzal szemben rendezik meg minden évben a faluban a hagyományos laska fesztivált.
A ház azonnal költözhető állapotú, teljes berendezéssel együtt van meghirdetve. A hálószobában méretre készített, plafonig beépített szekrények adnak tárolási lehetőséget. Ide csak a ruhákat kell hozni és lehet lakni!
Jöjjön, nézze meg és szeressen bele!

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Nádudvariné Kovács Erzsébet GyöngyösIngatlanreferens
+36 70...
iroda logo
Gyöngyös, Kossuth utcai franchise irodaIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap