Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó sorház Rege, Kiskunhalas

Rege, Kiskunhalas képe
23
Rege, Kiskunhalas 2. képe
Rege, Kiskunhalas 3. képe23
79,9 M Ft
499 375 Ft / m²
160m2
Alapterület
462m2
Telekterület
4
Szoba
Fix 3%-os Otthon Start lakáshitel
Szobák száma
4
Építés éve
nincs megadva
Ingatlan állapota
Jó állapotú
Emelet
nincs megadva
Parkolás
1 garázs
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Cirkófűtés
Fal építési anyaga
Tégla
Lift
nincs megadva
Az ingatlanról:
További információért látogasson el a Fundamenta Ingatlan oldalára!

FIX 3%-os hitel Magyarország Kormányának támogatásával


Irányár: 79.900.000 forint


Bács-Kiskun Vármegye, Kiskunhalas Kertvárosban a Rege utcában kínálom eladásra ezt a 462 m2 területen elhelyezkedő, összesen 160 m2 alapterületű, sorház jellegű családi házat. Az ingatlan az 1980-as években épült sarki teleken.



Az ingatlan rendkívül jó elhelyezkedésű, csendes nyugodtt környezetben található. A közelben megtalálható bolt, gyógyszertár, óvoda, iskola.



Az ingatlan három szintre osztott. A földszinten egy 40 m2-es, jelenleg irodaként funkcionáló helység található, amely igény esetén garázzsá visszaalakítható. A földszinten található egy tágas világos nappali, melyhez csatlakozik egy hangulatos terasz, valamit található még egy modern, gépesített konyha étkezővel és egy fürdő wc-vel. A lépcsőn felérve a második szinten található három külön bejáratú szoba, melyhez mindegyikhez tartozik egy erkély, valamint található még az emeleten fürdőszoba wc-vel. A terasz alatt található egy gépkocsi beálló.



A fűtésről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadókkal, míg a hűtésről négy darab klíma, melyek fűtésre is alkalmasak. A használati meleg víz ellátás villanybojlerrel megoldott. A tető cseréje 2006-ban megtörtént és a födém is szigetelésre került, míg a külső fal 10 cm-es hőszigetelést kapott. A tetőre telepítésre került egy 12 kw-os napelem rendszer. Külső nyílászárói műanyag szerkezetűek.


Az ingatlan CSOK+, Otthon Start Pluszi és hitelképes. A Fundamenta ingatlan kínálatában megtalálható ingatlanok finanszírozásához a piacinál kedvezőbb kölcsönt biztosítunk, melynek intézésében állok vevők rendelkezésére.

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Szöllősy GyörgyIngatlanreferens
+36 70...
iroda logo
Fundamenta IngatlanIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap