Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó családi ház Komárom

Komárom képe
29
Komárom 2. képe
Komárom 3. képe29
75 M Ft
750 000 Ft / m²
100m2
Alapterület
1439m2
Telekterület
4
Szoba
Fix 3%-os Otthon Start lakáshitel
Szobák száma
4
Építés éve
1958
Ingatlan állapota
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Parkolás
nincs megadva
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Cirkófűtés
Fal építési anyaga
nincs megadva
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Megvételre kínálunk Komáromban egy négy szobás, jó állapotú cc. 100nm-es családi házat garázzsal, melléképületekkel, pincével 1439nm-es telekkel.
Az ingatlan a szőnyi részen található, csendes kertvárosias övezetben.
Mivel saroktelek, két utcából is megközelíthető, ebből adódóan akár meg is osztható.
Az épület szigetelt, fűtése gáz- és vegyes tüzelésű kazánnal radiátorokon keresztül működik.
A ház a méretéből és elrendezéséből kifolyólag ideális lehet családosok részére.
A házon belül 3+1 szoba mellett tágas konyha és étkező került kialakításra.
A fürdőszobán belül kád és tusoló, illetve külön WC kapott helyet.
A ház folytatásában kívül pincelejáró, kazánház és egy nyári konyha található még, illetve a bejárat és a nyári konyha között egy fedett terasz lett építve.
A kertje rendezett, karbantartott. Többféle gyümölcsfával, virágokkal, bogyós termésű bokrokkal, szőlővel lett betelepítve.
Mindezek mellett található még egyéb melléképület, tároló, és egy ásott kút, melyről egész évben megoldható a locsolás.
Elhelyezkedése az ingatlannak kiváló! Minden fontos dolog, amire szüksége lehet, pl. vasútállomás, buszmegálló, iskola, üzletek, stb. pár perc alatt akár gyalogosan is elérhetőek.
További információért, vagy megtekintés végett keressenek.

Akár OTTHON START HITELLEL is!!!!
Az irodánkban Önnek 20 bank és pénzintézet ajánlata közül választjuk ki a legideálisabbat. Amennyiben új, vagy használt lakást vásárolna, de nem rendelkezik elegendő fedezettel, úgy hitel tanácsadónk először felméri hitelképességét. Majd megismerteti Önnel a különböző banki termékek részleteit, és segít eldönteni, hogy mely hitelkonstrukció, vagy igényelhető támogatási forma a legmegfelelőbb az Ön számára. CSOK igénylésében is tudunk segíteni Önnek.
Nagyon nehéz és időigényes feladat eligazodni a sok banki termék és fogalom között, rendkívül bonyolult feladat a különböző lehetőségek összehasonlítása és még annál is bonyolultabb az ideális megoldás megtalálása. Az Otthon Centrum Hitel Center nagy tapasztalattal és naprakész banki információval rendelkező szakértői segítenek eligazodni 20 bank és pénzintézet termékei között és megtalálni az Ön igényeinek leginkább megfelelő személyre szabott megoldást. A hitel kiválasztását követően ismertetik Önnel, hogy milyen dokumentumok kitöltésére illetve beszerzésére lesz szükség. A hitelkérelmi csomag összeállításban kollégáink mindenben segítségére lesznek, majd az elkészült dokumentációt eljuttatják a bankba. Ha kérdése merül fel, hívjon!
Villanyáram: van.
Vízellátás: van.
Csatornázás: van.
Gázellátás: van.

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Pintér ZoltánIngatlanreferens
+36 70...

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap