Az ingatlanról:
FIX 3%-os hitel Magyarország Kormányának támogatásával.
Eladó Győrhöz közeli településen, Nagybajcson, egy azonnal költözhető 3 szobás családi ház, 544 m2 telekkel.
Az 1970-es években, 38 cm-es tégla falazattal, téglabetétes betonfödémmel és cserépfedéssel épült 10x10 m-es alapterületű ház a korának megfelelő, jó szerkezeti állapotú, karbantartott épület.
Két nagy, és egy fél szoba található a házban, melyből a kis szoba jelenleg étkezőként funkcionál.
A három szoba egy központi előtérből nyílik, melyből bejuthatunk még a konyhába egy boltíves bejáraton át, valamint egy zárt közlekedőbe, melyből külön nyílik a fürdőszoba és a WC.
A konyhából egy ajtó a nagyméretű kamrába vezet, itt található a padlás feljárata is.
A helyiségek burkolata részben fa parketta, részben laminált padló és kerámia burkolatokjó állapotúak.
A fürdőszobában még az eredeti csempe és járólap van, esztétikai szempontból felújítása időszerű, de jelenlegi állapotában is használható.
Az ablakok, redőnyös régi típusú három, illetve kétszárnyas faablakok, szintén megkímélt állapotúak. A bejárati ajtó már hőszigetelt műanyagra lett cserélve.
A ház mögött egy fedett térkövezett terasz van, melyen át az udvar belső részebe a gondozott konyhakertbe juthatunk.
A ház alapterületének fele alápincézett. A külső bejárattal rendelkező pince jelenleg tároló és gépház, itt kapott helyet a gázkazán és a vegyestüzelésű kazán egyaránt.
Mindkettő fűtési rendszer működőképes, jelenleg is használatban van. A hőleadók a lakásban radiátorok. A villamos hálózat három fázisú. A melegvizet villanybojler biztosítja, a főzéshez gáztűzhely van bekötve..
A település központi részén, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában helyezkedik el a ház.
Nagybajcs kedvelt település Győr központjától alig 10 km távolságra, így minden nagyvárosiegészségügyi, kúltúrális, oktatási, és kereskedelmi intézmény könnyen elérhető.
A közelben Győr ipari parkjának üzemei, az AUDI gyár számos munkalehetőséget kínálnak, melyek a 813-as főúton a városi forgalom kikerülésével 10 percen belül megközelíthetők a faluból.Az M1 autópálya felhatója és a Vámosszabadi határátkelő is a keleti elkerülő út jóvoltából 10 percen belül elérhető.
A község a tömegközlekedés tekintetében buszjáratokkal kapcsolódik Győrhöz, és a szomszédos településekhez.
Nem kell azonban feltétlenül mindenért a városba utazni, helyben is pár száz méteren belül elérhető, bölcsőde, óvoda, orvosi rendelő, vegyesbolt, húsbolt, gazdabolt, vendéglők, lovarda, és nem utolsó sorban a minden évszakban gyönyörű Duna-part, ami a kellemes séták, kerékpározás, horgászat révén a szabadidő természetközeli eltöltésében nyújt megnyugtató feltöltődést és sportolási lehetőséget az itt lakóknak.