Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó családi ház Kanyar, Nagykanizsa

Kanyar, Nagykanizsa képe
19
Kanyar, Nagykanizsa 2. képe
Kanyar, Nagykanizsa 3. képe19
138,9 M Ft
868 125 Ft / m²
160m2
Alapterület
1377m2
Telekterület
4
Szoba
Fix 3%-os Otthon Start lakáshitel
Szobák száma
4
Építés éve
2014
Ingatlan állapota
Újszerű
Emelet
nincs megadva
Parkolás
Udvarban
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Cirkófűtés
Fal építési anyaga
Tégla
Lift
nincs megadva
Az ingatlanról:
FIX 3%-os hitel Magyarország Kormányának támogatásával.

Stílusos, mediterrán hangulatú családi ház zöldövezetben – Nagykanizsán, parkosított telken”

Megvételre kínálom Nagykanizsán, egy kedvelt zöldövezeti környezetben ezt az egyszintes, kényelmes életre tervezett családi házat, mely 2014-ben épült és 120 m² alapterületű.

A ház egy tágas, parkosított 1 377 m²-es telek közepén helyezkedik el – ez ideálissá teszi kisgyermekes családok számára, vagy akár azoknak, akik nagy kertre vágynak a nyugalom és szabadság jegyében.

A mediterrán stílusú otthon kívül-belül igényes kivitelezésű: téglafalazat, cserépfedés, jól szigetelt szerkezet.

A fából készült nyílászárók hőszigetelt üvegezéssel és elegáns megjelenéssel teszik teljessé a megjelenést.

A fűtésrendszer kondenzációs kazánnal és radiátorokkal működik, így a gazdaságosság és komfort egyszerre biztosított.

A belső térben három hálószoba, egy gardróbszoba és egy tágas, amerikai konyhás nappali-étkező található.

A nappali és étkező közös, világos légtérben helyezkedik el, melynek központjában a hangulatos kandalló áll — gondoljon csak a hideg estén a meleget adó tűzre, amely beragyogja a nappalit.

A konyha modern, gépesített, konyhaszigettel – ideális a családi együttlétekhez.

A fürdőszoba padlófűtéssel, épített zuhannyal és káddal is felszerelt – az itt lakók minden igényét kielégíti.

Az amerikai konyhás nappali-étkezőből közvetlenül nyílik a fedett terasz, mely a kert közepéig nyúlik – a kert fái és növényei biztosítják az intim, meghitt légkört.

Az ingatlan további előnye, hogy ipari árammal és fúrt kúttal is rendelkezik – ideális lehet akár hobbitevékenységhez, kertgazdálkodáshoz is.

A telken található továbbá egy külön kb. 40 m²-es kis ház, amely vendégháznak, wellnes-oázisnak vagy akár vállalkozási célra (masszázsstúdió, fodrászat, kozmetika, iroda) is alkalmas – a két épület külön kapuval, akár külön autóbejárással is megközelíthető.

Ha Ön olyan otthont keres, ahol a minőség, a stílus, a tér és a természet közelsége mind adott, akkor ne várjon — hívjon még ma és tekintse meg személyesen!

Hitelügyintézésben is segítséget nyújtunk, hogy a megvétel gördülékeny legyen.

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Tóth TündeIngatlanreferens
+36 30...
iroda logo
Fundamenta IngatlanIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap