Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó családi ház Napraforgó, Szigetújfalu

Napraforgó, Szigetújfalu képe
8
Napraforgó, Szigetújfalu 2. képe
Napraforgó, Szigetújfalu 3. képe8
15,9 M Ft
588 889 Ft / m²
27m2
Alapterület
760m2
Telekterület
1
Szoba
Fix 3%-os Otthon Start lakáshitel
Szobák száma
1
Építés éve
nincs megadva
Ingatlan állapota
Felújítandó
Emelet
nincs megadva
Parkolás
Udvarban
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Elektromos
Fal építési anyaga
Fa
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Zöld nyugalom, napraforgómezőre néző kilátással Szigetújfaluban, eladó!

Ha olyan helyet keresel, ahol reggelente madárcsicsergésre ébredsz, a teraszról pedig a végtelenbe futó napraforgómező látványa fogad, akkor ezt az ingatlant imádni fogod. Nyugalom, természet, szabadság itt mindez egyszerre van jelen.

Szigetújfaluban, a Napraforgó utcában eladó egy 760 m²-es, teljesen körbekerített zártkerti telek, rajta egy 27 m²-es, Erdért típusú faházzal. Az ingatlan 1/1 tulajdonú és tehermentes, ideális választás hétvégi háznak, pihenőkertnek vagy egy természetközeli menedéknek.

A faház elosztása:
-előtér / konyha: 6,8 m²
-szoba: 14,8 m²
-fürdőszoba: 7,1 m²

A fűtés elektromos fűtőpanellel, a meleg víz villanybojlerrel megoldott. Az 1990-ben épült faház jelenleg nincs feltüntetve a nyilvántartásban.

Közművek és felszereltség:
-elektromos áram bevezetve
-gáz a telek előtt
-internet- és kábeltévé-szolgáltatás elérhető
-vízellátás fúrt kútról

Természet minden irányból
A kertet fák, zöld növények és gazdag madárvilág veszi körül, a telek egyik legnagyobb értéke pedig a nyitott panoráma a napraforgómezőre, ami évszakról évszakra új arcát mutatja, nyáron aranyló, ősszel békés, tavasszal üde zöld.

A Duna közelsége további lehetőségeket kínál: kirándulás, horgászat, vízparti séták vagy egyszerű kikapcsolódás a természetben mindez csak egy karnyújtsra innen.

Közlekedés:
A H6-os ráckevei HÉV szigetszentmártoni megállója 500 méteren belül, így a nyugalom mellett a jó megközelíthetőség is adott.

Ez az ingatlan tökéletes választás, ha egy természetbe simuló, különleges hangulatú helyet keresel, ahol a napraforgók látványa és a csend valódi feltöltődést nyújt.

FINANSZÍROZÁS:
Nálunk mindent egy helyen intézhet:
- hivatalos ingatlanközvetítés;
- szakszerű jogi képviselet;
- profi CSOK-PLUSZ, és hitelügyintézés: 16 Bank, több mint 100 konstrukció;

A részletes adatvédelmi tájékoztató folyamatosan elérhető a gdn-ingatlan adatvedelmi oldalon. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390961

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Csík ZsoltIngatlanreferens
+36 30...
iroda logo
GDN IngatlanhálózatIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap