Az ingatlanról:
Kiváló lehetőség! Jelentős árengedményt kaphat, ha idén lefoglalózza az ingatlant!
Alkuképes Irányár-on saját ízlésének megfelelő, kertes otthona lehet Kispest szivében, kiváló közlekedés mellett.
Eladásra kínálom ezt a tégla építésű, 60 nm-es 1 + 2 félszobás, felújítandó ikerházat, saját kertrésszel, használati megosztással.
A beosztása remek. Az előszobából egy tágas, amerikai konyhás nappaliba érünk, innen nyílik a két hálószoba, illetve a fürdőszoba.
A felújítás során a teljes tetőszerkezetet és a nyílászárók egy részét már kicserélte a tulajdonos, az épület dryvit szigetelése, és a két házrészt elválasztó kerítés kialakítása, a külön villany és vízórák igénylése folyamatban van. Ezek benne vannak a vételárban.
Az új tulajdonosra vár a gipszkartonozás befejezése, a burkolatok és a teljes gépészet, fűtés kialakítása. A fürdőszobában és a konyhában a víz illetve a csatorna rendelkezésre áll, de minden más az új tulajdonosra vár. Az irányár a jele állapotra vonatkozik. A tulajdonos igény szerint befejezi az ingatlan felújítását, melynek díjazásáról külön állapodnak meg a felek.
Az ijerház másik felének felújítása folyamatban van, a teljes felújítás után az is eladóvá válik, lehetőséget nyújtva akár kt generáció együttélésére.
Az elhelyezkedés kiváló, a 194-es busz megállója pár perc séta, a 99-es 151-es busz egy kicsit 5-6 perc séta.
A közelben óvoda, iskola, játszótér, bevásárlási lehetőség, Sztk, posta 1-2 buszmegállónyi távolságra elérhető.
Az ingatlan tehermentes, egy tulajdonosa van. Fizetés után azonnal birtokba vehető.
Érdeklődése vagy megtekintési szándéka esetén a hívását a hét minden napján fogadom.
Környék:
Kispest Óvárosa, családi házas környezet