Ingatlan360 logo
  • Magánszemélyeknek
  • Közvetítőknek
  • Hirdetésfeladás
  • Árak és hirdetési lehetőségek
  • Mennyit ér az ingatlanom?
  • Ingatlan statisztikák

Eladó nyaraló Juhász Gyula, Bánk

Juhász Gyula, Bánk képe
25
Juhász Gyula, Bánk 2. képe
Juhász Gyula, Bánk 3. képe25
35,9 M Ft
897 500 Ft / m²
40m2
Alapterület
407m2
Telekterület
2
Szoba
Szobák száma
2
Építés éve
1990
Ingatlan állapota
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Parkolás
nincs megadva
Légkondicionáló
Nincs
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
Elektromos
Fal építési anyaga
nincs megadva
Lift
Nincs
Az ingatlanról:
Eladó nyaraló Bánkon – belterületen, bővítési lehetőséggel

Külföldre költözés miatt eladóvá vált Bánkon, könnyen megközelíthető, belterületi részen ez a gondosan karbantartott, szeretett nyaraló. Az ingatlan egy 407 m²-es, körbekerített, árnyas telken helyezkedik el, 40 m² alapterületű, elő- és hátsókerttel.

A nyaraló masszív betonalapra épült, Éva típusú faház, részben alápincézett, zsindely fedésű tetővel. Az épület az elmúlt években két ütemben, átgondolt felújításon esett át. Külső 6 cm hőszigetelést, új hőszigetelt műanyag nyílászárókat kapott, a víz- és villanyhálózat megújult.

A belső tér egyik különlegessége a mozgatható válaszfalas megoldás, amely lehetővé teszi, hogy az ingatlan igény szerint egy nagy, egybenyitott térként, vagy akár három külön helyiségre tagolva legyen használható. Az elosztás jelenleg: közlekedő, étkezős konyha, nappali, hálószoba, valamint fürdőszoba.
A burkolatok, válaszfalak szintén megújultak, így az átalakítás később is könnyen kivitelezhető.

A fűtésről norvég elektromos panelek gondoskodnak, a meleg vizet villanybojler biztosítja. A konyha 2023-ban új konyhabútort kapott, a padló alatt elektromos fűtőpanel található, mely termosztáttal szabályozható. A fürdőszobában állózuhany került kialakításra.

Az épületbe egy 16 m²-es fedett teraszon keresztül jutunk be, a nappaliból pedig egy további, közel 20 m²-es terasz nyílik. A hátsó terasz körbekerített, biztonsági ajtóval ellátott, kellemes, intim pihenőhely.
Pince, padlás, valamint egy hozzáépített tároló (sufni) is tartozik az ingatlanhoz, amely akár lakótérré is alakítható.

A telken belül autóval is lehet parkolni, kocsibeálló rendelkezésre áll.
Villany és víz bevezetve, a gáz és csatorna a telken belül elérhető.

A kertben diófa, fenyők, örökzöldek és dísznövények gondoskodnak a nyugodt, természetközeli hangulatról, valamint egy kisebb kerti ház is helyet kapott a tárolásra.

A terület Lf – falusias lakóövezeti besorolású, a telek 30%-ban beépíthető, a megengedett épületmagasság 6 méter, így bővítési lehetőség is adott.

A ház bútorozottan is megvásárolható, külön megállapodás alapján.

A strand, kisbolt, falatozó és játszótér kb. 10 perc sétával elérhető.
Bánk Budapesttől mindössze 70 km-re, a nógrádi hegyek között található, az M2-es autóút és a 2-es főút segítségével kb. 1 óra alatt megközelíthető.

Ideális választás pihenésre, elvonulásra, de akár befektetésként, rövid távú szálláskiadásra is kiváló lehetőség.
Környék:
Bánkon, aszfaltos útról, könnyen megközelíthető helyen, családi házak, valamint nyaralók közelségében helyezkedik el.

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
eladó
Vajda LíviaIngatlanreferens
+36 30...
iroda logo
Balla Ingatlan - Vác és környékeIroda további hirdetései

Töltsd fel ingatlanhirdetésed ingyenesen!

Ingyenes hirdetésfeladás
Havi több mint egymillió ingatlankereső
Egyszerű és gyors hirdetésfeladás
Hirdetésfeladás
Bank360Bank360
Személyi kölcsön
Lakáshitel
Bankszámla
Utasbiztosítás
1 000 000 Ft50 000 000 Ft
6 hónap50 hónap